O firmie WIBO-BT, polityka jakości

 

Jesteśmy producentem wyrobów ze stali nierdzewnej. Zdobyte przez lata doświadczenie, umiejętności i wiedza posłużyły nam do zaprojektowania i wyprodukowania wysokiej jakości produktów ze stali kwasoodpornej, które jakościowo odpowiadają najwyższym normom europejskim.

Cechuje je trwałość, funkcjonalność i estetyka wykonania, co nabiera szczególnego znaczenia w świetle współpracy Polski w ramach struktur Unii Europejskiej. Wszystkie nasze wyroby sa w pełni zgodne z wymaganiami higieniczno- sanitarnymi oraz weterynaryjnymi. Posiadają polskie i rosyjskie atesty PZH.

Zawsze staramy się obsługiwać naszych klientów rzetelnie poprzez bliski i szybki kontakt, spełnianie indywidualnych zapotrzebowań klienta, świadczenie kompleksowych usług serwisowych, przeprowadzanie napraw wyrobów własnej produkcji u klienta lub w firmie z możliwością uzyskania gwarancji.

Niewątpliwym atutem naszych wyrobów są umiarkowane ceny w stosunku do wysokiej jakości produktu. Posiadamy własne biuro projektowe dlatego z chęcią podejmiemy się realizacji nowych wyzwań, natomiast nowoczesny park maszynowy pozwoli przenieść papierowe wizje do rzeczywistości, wytwarzając wyroby dobre jakościowo, z największą precyzją i starannością.

Naszymi produktami są drzwi ze stali nierdzewnej do branży spożywczej i medycznej, wyposażenie obiektów szpitalnych ( m.in. system zabudowy panelowej ścian i sufitów, myjnie chiryrgiczne, szafy wnękowe) i nie tylko, maszyny i urządzenia oraz różnego rodzaju wyposażenie higieniczne, meble socjalne czy balustrady i podjazdy dla niepełnosprawnych. Najbardziej cenimy sobie fakt, że wśród naszych klientów znajdujemy wielu przyjaciół. Za nami lata wspaniałej współpracy. Mamy nadzieję, że kolejne lata przyniosą obu stronom wiele wymiernych korzyści.

Od wielu lat uczestniczymy w targach „POLAGRA-FOOD” oraz "SALMED" podczas których potencjalni klienci mogą bliżej pozna nasze wyroby oraz charakter firmy.

Pracujemy w systemie ISO 9001:2015, poznaj naszą politykę jakości

 

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Monika Bober-Kuchta
Właścicielka firmy