Kanały ściekowe
Zmień branżę

Kanały ściekowe

OPIS PRODUKTU
DO POBRANIA
ZADAJ PYTANIE
Kanał ściekowy KV-170

Kanał ściekowy KV-170 wykonany jest ze stali nierdzewnej w gatunku 1.4301. Zapewnia odprowadzenie wody z pomieszczeń produkcyjnych jak i z powierzchni znajdujących się na zewnątrz. Kanał ma standardowy spadek 1,5% i szerokość 76mm. Dzięki temu, że dno kanału wyprofilowane jest w kształt V minimalizuje się ilość wody stojącej i poprawia higienę użytkowania. Ranty kanału są wzmocnione płaskownikami w celu zabezpieczenia ich przed uszkodzeniem. Z kanałem zintegrowana jest studzienka ściekowa z odpływem bocznym lub dolnym. Kanał posiada wąsy montażowe w celu pewnego umocowania go w posadzce dodatkowo regulowane stopy montażowe pozwalają spozycjonować kanał przed wylaniem posadzki. Kanał można wykonać w segmentach w celu ułatwienia transportu i montażu segmenty są wyposażone w kołnierze skręcane śrubowo. Inne rozmiary, konfiguracje na zamówienie.

Kanał szczelinowy KS-60
 
Kanał ściekowy szczelinowy KS-60 wykonany jest w całości ze stali nierdzewnej w gat. 1.4301 zapewnia odprowadzenie wody z pomieszczeń produkcyjnych jak i z powierzchni znajdujących się na zewnątrz. Kanał ma standardowy spadek 1,5% szerokość robocza 20mm. Dzięki swej budowie nie wymaga stosowania pokryw a specjalnemu przekrojowi ułatwia utrzymanie go w czystości. Z kanałem zintegrowana jest studzienka ściekowa z odpływem bocznym lub dolnym. Kanał posiada wąsy montażowe w celu pewnego umocowania go w posadzce dodatkowo regulowane stopy montażowe pozwalają spozycjonować kanał przed wylaniem posadzki. Kanał można wykonać w segmentach w celu ułatwienia transportu i montażu segmenty są wyposażone w kołnierze skręcane śrubowo. Inne rozmiary, konfiguracje na zamówienie.

Oferujemy również szeroki wachlarz osprzętu odwadniającego typu rewizje o średnicach na zamówienie, studzienki ściekowe okrągłe, kanały o szerokościach i przekroju na zamówienie, rozwiązania indywidualne do łazienek.

Model

KV-170 Kanał ściekowy

KS-60 Kanał szczelinowy

Szybki kontakt

Zobacz podobne
Kratki ściekowe
Kanały ściekowe
Odwodnienia przemysłowe